Náborová kampaň Policie ČR

***

Prvního září tohoto roku spustíme tříměsíční intenzivnější náborovou kampaň spočívající v distribuci plakátů, letáků, citylightů, reklam v MHD, na sociálních sítích a byli bychom velice rádi za vaši podporu spočívající ve zveřejnění v regionálních místních periodikách nebo na vašich webových stránkách.

K tomu účelu zasíláme v příloze dva plakáty, které se objeví v září ve veřejném prostoru Pardubického kraje za zveřejnění a pomoc v jejich  rozšíření mezi občany.

Současně vám v dalším e-mailu pošlu informace o fyzických testech na(ne)čisto, které se budou konat během září a října 2021 vždy v jednom městě okresu. Zde si budou moci zájemci o práci u policie ověřit jakou mají fyzickou kondici a v případě, že by požadavky na naše fyzické testy splnili, dostanou na místě potvrzení, které je platné rok, a s ním se mohou hlásit u našich personalistek. Toto potvrzení bude uznáno jako jedna splněná část náborového řízení k Policii ČR.

Jakékoliv dotazy či vaše požadavky můžete směřovat přímo na mě.

Děkuji za ochotu a spolupráci

S přáním hezkého dne

mjr. Ing. Markéta JANOVSKÁ